Paula Antipow

“Radiogram, czyli (po)pracownia rentgenowska”   

W dni robocze od 14.00 do 18.00 prześwietlamy razem świat.  Fokus na muzykę, kulturę, społeczeństwo! Wszystko zwykle w odwróconych kolorach (na przykład naszym ulubionym dniem jest poniedziałek) i przy najlepszych dźwiękach klasyki rocka i alternatywnych nowości. Spodoba Wam się. Szczególnie polecam “Drogowskaz” o 15.45, kiedy razem z zaprzyjaźnionym taksówkarzem Jerzym Krupickim sprawdzamy sytuację na białostockich ulicach i dodajemy skrzydeł słuchaczom w korkach. Poza tym w Radiogram gwarantuje najlepszą muzykę w mieście. Serio.

 

Nie wspominając o audycji filmowej, która gwarantuje najlepszą muzykę filmową w mieście, w regionie i w kraju. Nie tylko naszym.

“Kino Oddycha” (<—kliknij)

kod10jesien

W każdy piątek od 15.00 gram filmy.  Muzyka jest pierwszoplanowa, otwierają się klatki filmowe, nadużywa się klapsa,  stosuje cięcia bez montażu.

Paula gra filmy i movie. To uzależniające.

 

W każdy poniedziałek o 16.00 zaczyna się  LISTA PRZEBOJÓW KULTOWEJ AKADERY

To trzeba usłyszeć. Lista, która wchodzi w krew, zostaje w pamięci, zmienia życie. 

paula.antipow@akadera.bialystok.pl

 

 

Jeżeli nie ma mnie na antenie, to jestem pewnie w jakiejś chmurze. Szukam głowy.

Jedną oddałam psychologii za dyplom magistra, drugą zostawiłam w niebie, gdy pracowalam, jako stewardesa, kolejna chodzi po Białymstoku z moim sercem pod rękę.

Radio Akadera jawi się jako pepiniera lewitująca ponad codziennością, formowana przez słowa i ludzi, gdzie świat realny zwija się w kalejdoskop, przez który każdy może zobaczyć swój fragment kosmosu.

Kosmos, to moje ulubione miejsce  na Ziemi.

Zaraz obok sukni Dziesiątej Muzy, z której fałd mogłabym nie wyściubiać nosa. To miłość do kina właśnie przywiodła mnie na skrzydłach do radia, które najbardziej lubię za ludzi, których skupia.

Zwłaszcza przed radioodbiornikami. 

 

 

Paula Antipow

fot. Mariusz Czykwin